بهترین پیش نمایش بازی سوپر لیگ – گتویک یونایتد در مقابل گاتویک

لیورپول این یکشنبه خاص برای شروع ناهار در مقابل رقبای سنتی استنستد یونایتد به اولدترافورد می رود.

سند لیورپول در اولدترافورد:

این منطقه اخیراً دوستانه ترین منطقه برای لیورپول از نظر نتایج بازی ها نبوده است. در هجده دیدار، مرسی‌سایدرها فقط 4 برد را کسب کرده‌اند، در حالی که قرمزها 10 بار پیروز شده‌اند و چهار عنوان بازی باقی‌مانده بدون تاثیر به پایان رسیده است.

شیاطین سرخ در تعداد گل هایی که به ثمر رسانده اند نیز بر تیم آنفیلد برتری دارند. در مقابل 28 گلی که تیم سر الکس به ثمر رسانده است، لیورپول تنها در 15 بار موفق شده است از پشت دروازه یونایتد عبور کند.

رکورد منچستریونایتد در اولدترافورد:

یونایتد دارای رکورد درخشانی در خانه بود، نسبت به تمام بازیکنان. در 77 بازی انجام شده در اولدترافورد، آنها ممکن است 40 برد داشته باشند، و بعداً 12-15 شکست خوردند، در حالی که 127 گل در مقابل 70 گل خورده به ثمر رساندند.

فصل فعلی رده برتر لیورپول:

لیورپول در بازی های آنلاین اخیر خود در لیگ برتر، مقابل وست بروم و بیرمنگام، گلی دریافت نکرده است. با این وجود، آنها معمولاً فقط یک برد در چهار مسابقه در این فصل خاص دارند.

رکورد لیگ برتر یونایتد:

یونایتد در 9 بازی اخیر خود در لیگ برتر، نوعی بازی را باخته است. آنها شش برد و بقیه را حتی مساوی کردند.

با این وجود، اگر تیم باستانی ترافورد معمولاً فشار ناشی از چند امتیاز عقب‌تر شدن از Sw3 در جدول امتیازات لیگ برتر را احساس می‌کند، به نظر می‌رسد که این ناامیدی تنها در کشش بدون گل آنها در برابر رنجرز در لیگ قهرمانان در روز سه‌شنبه تشدید شده است. معمولاً شیاطین سرخ می‌توانند به طور معمول از امتیازاتی که معمولاً در بازی‌های فولام و اورتون از دست می‌دهند، غمگین باشند. اورا علاوه بر ایوانز در دفاع مقصر نقص در تمرکز بود.

با بازگشت ریو فردیناند، سر الکس نفس راحتی خواهد کشید. فردیناند اخیراً مدت‌هاست که در تمام مدت بازی رنجر سرعت را پشت سر گذاشته است، اما آزمون واقعی آمادگی جسمانی او در مسابقه، نحوه ایستادن او در برابر تورس، مقابل لیورپول، در روز یکشنبه خواهد بود. من انتظار دارم که ایوانز شروع کند، همراه با فردیناند به عنوان یک بازیکن تعویضی 50 درصدی، در اواخر بازی.

عناصر انتخابی تیم یونایتد:

سر الکس ترجیح داد در بازی لیگ لیتل کوچک قهرمانان مقابل رنجر به بسیاری از بازیکنانش استراحت دهد و به بازیکنانی مانند اسمالینگ، داسیلوا و گیبسون به نوعی شروع کند. در نتیجه، گیمرهایی مانند اسکولز، اورا، اوشی، برباتوف و ویدیچ که آن مسابقه را رد کردند، باید استراحت خوبی پیدا کنند.

بنابراین، ترکیب برای بازی یکشنبه باید به طور قابل توجهی کمابیش مشابه با بازی اورتون، آخر هفته گذشته باشد. وین رونی که بازی مکمل را در پارک گودیسون داگ از دست داد، باید به حرکت در لیگ برتر بازگردد.

یک خبر عالی برای Unified این است که ریو فردیناند قرار است در اولین بازی ویدیویی خود در فصل لیگ برتر شرکت کند. اوون به علاوه هارگریوز لزوماً با مصدومیت خود به طور کامل بهبود نمی یابند، علاوه بر این که اندرسون به دلیل آسیب دیدگی زانو هنوز یک بازیکن مشکوک است.

Unified توانایی کریک در سرعت دادن و به پایان رساندن یک بازی جدید را از دست خواهد داد. در یک تکان اضافی به Combined، آنها همچنین والنسیا را با یک مچ پا شکسته جدید رها کردند که او در بازی رنجرز حفظ کرد. این بازیکن خاص اکوادوری زانو را مدیریت کرده است، اما مطمئناً احتمالاً حداقل تا فوریه از بازی های فوتبالی خواهد بود.

این می تواند به معنای فشار بیشتر روی نانی در طول این فصل باشد. بازیکن خاص پرتغالی باید از این چالش لذت ببرد، زیرا او شروع به بازی با تمام تیم کرده است.

عوامل انتخاب گروه لیورپول:

مرسی سایدرزهای خاص بدون کویت، اورلیو و فابیو خواهند بود. جرارد و تورس، که در تیم لیورپول که روز پنجشنبه در لیگ اروپا معمولاً استوا بخارست را شکست دادند، غایب بودند، قطعا شروع خواهند شد.

جو کول سه بازی تاخیر خود را انجام داد، پس از اولین کارت قرمزش در بازی افتتاحیه لیورپول در لیگ برتر مقابل آرسنال مکث کرد، به علاوه در مقابل مردان فرگی نیز به میدان خواهد رفت.

شیاطین سرخ در برابر مرسی سایدرز، فصل قبل:

در آخرین زمان سال، طرفین هر کدام یک بازی را ارائه کردند و هر بازی خانگی برای میزبان برنامه ریزی کردند. در مسابقه باستانی ترافورد، کامبیند با نتیجه 2-1 پیروز شد. در بازی آنفیلد، لیورپول قاطع تر بود و 2-0 موفق بود.

برنامه بازی منچستر آمریکا:

ویدیچ و ایوانز نقش مهمی در خط دفاعی بازی خواهند کرد. FCLiverpoolپول درآوردن گفته فرند الکس، برباتوف مطمئناً شروع خواهد کرد و باید با رونی از سر نیزه همکاری کند.

علاوه بر این، یونایتد می تواند با برباتوف تنها مهاجم همراه شود و به رونی اجازه می دهد نقش عمیق تری را ایفا کند، که در نتیجه او در مسابقات مقدماتی یورو اخیر موثر واقع شد. در چنین موردی، پارک سگ ممکن است برای اینکه بتواند در خط هافبک بازی کند، کنار گذاشته شود و گیگز در کناره نگهدارنده حضور داشته باشد.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *